نمایندگی سئات اسپانیا در ایران. شرکت کیهان موتور آرین تنها نماینده برند سیات اسپانیا در ایران افتخار دارد برای اولین بار خودروی لئون پنج درب را در ابران معرفی و عرضه نماید.

 

 

 

 

 

تکنولوژی مراقب شماست

خودروی سئات لئون 5 درب با ایده ی یک خودروی خانگی نوآوری شده است. این خودرو سرشار از تکنولوژی و ظاهری بسیار جذاب میباشد. لئون با تکنولوژی روز دنیا، متریالی بسیار قوی و ظاهری براق و دلربا طراحی شده است.
اما اینها بنظر کافی نمی آیند. مهندسی دقیق خودرو به همراه شاسی داینامیک خودرو بدور از اینکه سفر شما چقدر طول خواهد کشید به شما امکان سفری خوش و امن را خواهد داد.
این تجربه ی تکرار ناپذیر را فقط در لئون خانوادگی پنج درب سیات خواهید یافت. 

 

 

 

 

 

 

 
  فول لینک تکنولوژی     

دست تکنولوژی به همراه شماست

 فناوری در خودرو میتواند امکانات متعددی را برای شما فراهم آورد. این امکانات میتواند همچون ارتقاء سطح ایمنی، راحتی، رانندگی هر چه آسانتر و لذتبخش تر و... .
با سیات لئون پنج درب نه تنها تمامی این امکانات و آپشنها در دستان شماست بلکه کمپانی سیات شما را یک قدم فراتر پیش می برد.

 

 
    دوربین دید عقب 
    پروفایل شخصی راننده 
    سنسور باران و ایمنی چراغ   

 

 


 

 

 

 

  سیستم آلارم سرعت    

ایمنی، سرمایه گذاری امن

حفظ سلامتی مسافران و خانواده اهم واجبات است. موردی که برای طراحی لئون پنج درب در اولویت و اصل قرار گرفته است. ما این موضوع را در شرایط مختلف موقعیتی و مسافرتی برای سلامت مسافران نظر گرفته ایم. برای گروه خودرویی سئات امنیت همیشه اول بوده است و ما برای آن با جدیت تلاش میکنیم و به شما خیالی آرام را اطمینان می دهیم.

  سیستم شناسایی خستگی راننده
  سیستم کمک رانندگی بین خطوط
  کروز کنترل انطباقی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

هوایی آبی با خودرویی سبز
آلایندگی کم و بازدهی و عملکرد زیاد

موتورهای اکوموتیو با تجهیزات و امکانات جدید تکنولوژیکی تولید و به میدان آمده اند که عملکرد و بازدهی را افزایش داده و در عین حال باعث کاهش آلایندگی محیط زیست و آلودگی هوا شده اند. امکاناتی همچون سیستم استارت/استاپ و احیاء انرژی ترمز از سئات لئون 5 درب یک خودروی مناسب محیط زیست و مقرون به صرفه یاد میشود

 
 

 

 لوازم های جانبی
 
از رنج وسیع لوازمات جانبی سئات 5 درب برای خودتان یک سئات استثنایی بسازید. سفری خاطره انگیز را به همراه دوستان خود با  ماجراجویی دوچرخه سواری شاد و به یاد ماندنی کنید.
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 


سرویس و خدمات سئات

همه جا در کنار شما هستیم

ما مایلیم از سئات برای شما یک تجربه عالی و جاودانه بسازیم. سرویس و خدمات سئات در همه جای دنیا مبتنی بر سرعت، کیفیت بالا و رضایتمندی مالکان خودرو است. چرا که بزرگترین رضایت قلبی زمانی برای شما حاصل خواهد شد که شما اطمینان داشته باشید سئات دستان شما را هرجایی که هستید در دستان خود خواهد داشت. اولین و بهترین خدمات سئات در ایران را فقط شرکت کیهان موتور آرین به عنوان نمایده سئات (نماینده سیات در ایران) دارد. هدف این شرکت سود و یا فروش محصولات سئات نیست بلکه به (WOM (Word of Mouth   در سیستم بازرگانی خود اعتقاد دارد و این هدف بدست نمی آید مگر با سرویس و خدمات لوکس خدمات طلایی سیات در ایران توسط شرکت کیهان موتور آرین.

این یک نسخه ای است که برای تمام شرکتها پیشنهاد می شود و شرکت کیهان موتور آرین خود را از این موضوع مستثنی نمی داند. 

 

 
 
 
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 29528
 بازدید امروز : 105
 کل بازدید : 475959
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1

ارتباط با ما

آدرس دفتر مرکزی : تهران، میدان جمهوری، خیابان جمهوری غربی، پلاک1447

(+98)2تلفن: 166422321

info[at]keyhanmotor[dot]com :آدرس ایمیل