نمایندگی سئات اسپانیا در ایران. شرکت کیهان موتور آرین تنها نماینده برند سیات اسپانیا در ایران افتخار دارد برای اولین بار خودروی لئون پنج درب را در ابران معرفی و عرضه نماید.

نگران علائم جاده ای نباشید
رانندگی ایمن با سنسورهای هوشمند سئات

سیستم شناسایی علائم رانندگی خودروی سیات به شما کمک میکند که جاده را با خیالی راحت و بدون استرس طی نمایید. دوربین جلو توسط سنسورهایی محدودیتهای سرعتی خودرو، آثار و علائم جاده ای را شناسایی نموده و بر روی خودرو اعمال میکند قبل از آنکه شما با آنها روبرو شوید.

علاوه بر این سنسورهای باران به شما نه تنها در تنظیم سرعت برف پاک کن ها بلکه در تنظیم سرعت خودرو در زمینهای خیس و آب و هوای مرطوب کمک میکنند تا شما یک رانندگی امن و بدون استرسی را در پیش رو داشته باشید.

 

سیستم شناسایی خستگی و خواب آلودگی راننده
شناسایی سطح هوشیاری راننده

 

اگر راننده ای احساس خستگی یا خواب آلودگی کند، سیستم سنجش سطح هوشیاری راننده با توجه به واکنش به حرکت فرمان موضوع را متوجه شده و به راننده اخطار یک استراحت را خواهد داد.

 

 

 

 

 

دو خط آشنای سفید رانندگی
بین خطوط رانندگی کنید

راهنمای خطوط یکی از سیستمهای تکنولوژیکی است که جاده و مسافرت را برای شما امن میکند. در سیات لئون 5 درب دوربین ویدیویی نصب شده در خودرو جاده و خطوط آن را برای شما همیشه آنالیز کرده و اگر در اثر خواب آلودگی و یا خستگی از این خطوط منحرف شدید، سیستم به شما برای بازگشت به مسیر اصلیتان فرمان خواهد داد.

سیات برای کمک به شما با ارائه اولین و بهترین تکنولوژی دستان شما را می فشارد.

 

 

 

 

 

دستیاری چراغ نور بالا
جاده ای روشن برای سفرهای امن

سیستم تنظیم کننده نور بالا بر روی سوئیچ کردن چراغهای شما از حالتی به حالت دیگر کار میکند. زمانیکه در ترافیک ( یا جاده های شلوغ) هستید این آیتم بطور اتوماتیک نور چراغها را بین نور بالا و پایین سوئیچ و تنظیم میکند بطوریکه راننده ی خودروی جلویی از نور بالای خودروی شما چشمش اذیت نشود. دستیار چراغ نور بالا بصورت اتوماتیک و بر مبنای بعد مسافتی ممکن بهترین انتخاب و نور چراغ را انتخاب می نماید.

 


 

1.       کیسه های هوایی
سیات لئون پنج درب کیسه های هوایی شامل جلو، عقب، کناری، و زانویی برای تکمیل امنیت سرنشینان تعبیه نموده است. خودروی سئات لئون پنج درب به شما اطمینان میدهد در برابر ضربه و تصادم از شما محافظت خواهد نمود.

 

 2.       فیکسر صندلی کودک

سیستم فیکسر صندلی کودک در سیات لئون پنج درب برای حفظ امنیت جان کودکان شما طراحی شده است. چیزی که به شما امکان نصب دو صندلی کودک را در صندلی های عقب حواهد داد. یک ترکیب ساده، امن، در دسترس و بینظیر.

 

 3.       سیستم اخطار باد لاستیک

صدای ترکیدن لاستیک میتواند بسیار اتفاق ناخوشایند و نا مبارکی باشد. سیستم مانیتورینگ فشار باد لاستیکها به شما درباره آسیب اولیه اخطار میدهد و مانند چشمان شما بر لاستیک هایتان نظاره گر است. علاوه بر کمک رسانی به شما برای محافظت از ترکیدگی لاستیک این سیستم میتواند به شما برای کمتر کردن مصرف بنزین و اطمینان از شرایط خوب لاستیکها برای رانندگی کمک کند.

 

4.       کروز کنترل تطبیقی ACC SYSTEM -

در جلو پنجره ی خودروی سئات لئون 5D یک رادار رنج متوسط نصب شده است. این سیستم علاوه بر فاصله خودروی شما حتی سرعت خودروی جلویی شما را اندازه گیری میکند و سپس فاصله و سرعت خود را با آن هماهنگ کرده و حفظ میکند. این تطابق هم بصورت افزایش سرعت و هم بصورت کاهش سرعت صورت خواهد پذیرفت. به همین سادگی و به همین ایمنی.

 

 

 

 


 

دارای استاندارد  EURO NCAP امن تر از آنچه که میتوانست باشد

اخذ جایزه پنج ستاره ی Euro NCAP مسلما کار ساده ای نبوده است. اما سئات SEAT Leon 5D تمامی تستهای جاده ای و بسیاری از تستهای مورد نظر را گذرانده و به عنوان بهترین  امنترین خودرو شناخته شده است. ما افتخار میکنیم خودرویی را به شما ارائه میدهیم که شما و خانواده شما را محافظت میکند  .

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 6410
 بازدید امروز : 71
 کل بازدید : 475923
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1

ارتباط با ما

آدرس دفتر مرکزی : تهران، میدان جمهوری، خیابان جمهوری غربی، پلاک1447

(+98)2تلفن: 166422321

info[at]keyhanmotor[dot]com :آدرس ایمیل