نمایندگی سئات اسپانیا در ایران. شرکت کیهان موتور آرین تنها نماینده برند سیات اسپانیا در ایران افتخار دارد برای اولین بار خودروی لئون پنج درب را در ابران معرفی و عرضه نماید.

 

 

سیات یا سئات یا سه آت : هر سه در ایران به یک نام معرفی میشوند.

خدمات فروش و پس از فروش خودروهای سئات را فقط شرکت کیهان موتور آرین به عنوان اولین و تنها دارنده مجوز این خودرو در ایران به عهده دارد.

خدمات طلایی این شرکت همیشه مرکز توجه کارکنان، همکاران و مشتریان این شرکت بوده است.

سیات یک شرکت سازنده خودروی  اسپانیایی است  که دفتر مرکزی آن در مارتورل اسپانیا واقع است. در تاریخ 9 مه سال 1950 توسط یک موسسه صنعتی دولتی پایه گذاری شده است. در حال حاضر به عنوان عضوی از گروه خودروسازی فولکس واگن است که  همراه با آئودی و لامبورگینی به عنوان یک تولیدکننده خودروی جوان پسند معروف شده است. . در گروه فولکس واگن و تحت  نام تجاری گروه آئودی، نام تجاری سیات خود را به عنوان یک گروه با شرکت های تابعه  توسعه داده است. دفتر مرکزی سیات در مجتمع صنعتی سیات در مارتورل نزدیک بارسلونا واقع است. در سال 2000 تولید سالانه آن به بیش از 500,000 رسید؛ در کل تا سال 2006، بیش از 16 میلیون اتومبیل تولید کرده است که بیش از 6 میلیون آن در سایت مارتورل ساخته شده اند. سیات سه چهارم تولید سالانه خود را به بیش از هفتاد کشور در سراسر جهان صادر می نماید.

شرکت کیهان موتور آرین مفتخر است که نمایندگی سئات اسپانیا را در ایران با بالاترین سطح کیفی بر عهده دارد.


 

 

آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 6677
 بازدید امروز : 140
 کل بازدید : 494764
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1

ارتباط با ما

آدرس دفتر مرکزی : تهران، میدان جمهوری، خیابان جمهوری غربی، پلاک1447

(+98)2تلفن: 166422321

info[at]keyhanmotor[dot]com :آدرس ایمیل